Zielona Góra, ul. Stanisława Wyspiańskiego 15c, tel: 575 726 544

Suknia ślubna plus size

W Lubuskiem Centrum Ślubnym wierzymy, że wybór sukni ślubnej powinien być prosty i przyjemny niezależnie od jej rozmiaru. Dlatego też w ofercie mamy piękne egzemplarze sukien m.in. suknie ślubne boho,  sukienki w stylu glamour, czy rustykalnym w rozmiarze plus size. Zachęcamy do odwiedzenia centrum i przekonania się o tym osobiście. Może właśnie u nas czeka na Ciebie wymarzona suknia ślubna plus size?

Suknia ślubna dla puszystej pani

Jak pracujemy w Lubuskim Centrum Ślubnym? Po pierwsze, sukienkę zawsze staramy się jak najlepiej dopasować do stylu klientki. Następnie zajmujemy się jej figurą, po to aby sukienka ślubna wydobywała jej walory, a jednocześnie tuszowałą ewentualne mankamenty. Więcej na ten temat dowiesz się z artykułu „Jak dobrać suknię ślubną?„. Kluczowe jest oczywiscie to, aby przyszła Panna Młoda w wybranej sukni czuła się komfortowo i wyjątkowo.

Wizyta w salonie sukien ślubnych powinna być dla Panien Młodych przyjemnym odliczaniem do „wielkiego dnia” i odbywać się w wyjątkowej, przyjaznej atmosferze. Dlatego też, każdes spotkanie w Lubuskim Centrum Ślubnym zaplanowane jest na konkretną datę i godzinę. Wszystko po to, aby stworzyć dla Panny Młodej, a często także dla jej bliskich, jak najbardziej dogodne warunki do rozmowy i przymiarki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór tej jedynej, wymarzinej sukienki to często długi proces.

W naszym salonie znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli sukien ślubnych, a między nimi nie jedna suknia ślubna plus size. Sukienki można mierzyć w salonie przygotowanym i zarezerwowanym na tę właśnie okoliczność. Istnieje także możliwość dopasowania kreacji na indywidualne zamówienie.

Ponad to na miejscu znajdą Państwo bardzo szeroki wybór dodatków ślubno-wieczorowych: welony, wianki, tiary, biżuteria, a wśród nich zjawiskowe modele kolczyków i naszyjników.

Sukienka ślubna dla kobiety w ciąży

W asortymencie Lubuskiego Centrum Ślubnego znajdują się również suknie ślubne dla kobiet w ciąży. Dostępne są długie suknie plus size, w których elegancko i stylowo prezentuje się ciążowy brzuszek. W zależności od osobistych preferencji oraz od etapu ciąży, można przymierzyć sukienkę ślubną bez gorsetu. Klientki będące na początku ciąży, których sylwetka dopiero zaczyna się zmieniać, mamy suknie ślubne na gorsetach modelujących, Dzięki nimZ, ktoś niepoinformowany nie zauważy nawet pojawiających się ciążowych krągłości.

Suknia ślubna plus size – rozmiary

W Lubuskim Centrum Ślubnym znajdą Państwo sukienki do rozmiaru 52. Z przyjemnością pomożemy dopasować kreację, tak aby speniała ona wszystkie wymagania i marzenia Panny Młodej. Po za tym na miejcu mamy cały asortyment dodatków, którymi można dopełnić ślubną stylizację.

W Lubuskim Centrum Ślubnym, każda Panna Młoda poczuje się w centrum zainteresowania. Nie czekaj, zarezerwuj wizytę w salonie już dziś i uwierz, że idealna sukienka istnieje.

Zapraszamy!