Zielona Góra, ul. Stanisława Wyspiańskiego 15c, tel: 575 726 544

Suknia ślubna do 1000 złotych – tak to możliwe!

Suknia ślubna do 1000 zł – to możliwe

Suknia ślubna, która zachwyci i wzruszy wszystkich gości wcale nie musi kosztować fortuny. Obecnie coraz popularniejsze staje się moda ślubna prosto z sieciówek. Zwłaszcza teraz, kiedy pandemia sparaliżowała działalność całej branży ślubnej. Co za tym idzie, suknia ślubna do 1000 zł jest możliwa do osiągnięcia. Zobacz jak możesz zmniejszyć koszty zakupu sukienki na ślub.

Zapłacić dużo za suknię ślubną, czyli ile?

Dla jednych 3000, a dla innych dopiero 15000. „Dużo” zależy od wielu czynników. Czasem na kupno modelu za kilka tysięcy nie pozwala budżet, a czasem rozsądek. Suknia to ważna rzecz, ale spójrzmy prawdzie w oczy – założymy ją może dwa razy w życiu. Później trafi na tył szafy albo w drugie ręce – najpewniej za dużo niższą kwotę niż ją nabyliśmy.

W intrernecie mnóstwo jest ofert sprzedaży używanych modeli, więc konkurencja jest duża. Niewiele osób chce odkupić suknię za pokaźną sumkę, ponieważ w podobnej cenie może nabyć nową.

Niezależnie od tego, czy chcesz zaoszczędzić, czy zwyczajnie nie możesz przeznaczyć dużych pieniędzy na zakup sukni ślubnej. Wcale nie jesteś skazana na staromodny fason. Masz szansę znaleźć projekt, który skradnie Twoje serce (a także serce Twojej drugiej połówki)około 1000 złotych. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i jak szukać.

Zobacz także:

Wymarzona suknia ślubna – rodzaje sukien ślubnych

Czy suknia ślubna naprawdę musi tyle kosztować?

Założę się, że jako przyszła panna młoda, zadałaś już sobie te pytania. Ceny sukien ślubnych są niemałe, więc nic dziwnego, że budzą tyle emocji. Na jaki wydatek trzeba się przygotować w 2022 roku, od czego zależy konkretna cena i jak zaoszczędzić – jeśli w ogóle to możliwe? Jest możliwe, owszem i nawet bardzo łatwe!

Suknia ślubna do 1000 zł – odwiedź salony w okolicy

Warto odwiedzić salony sukien w okolicy. Co kilka miesięcy do sprzedaży trafiają nowe kolekcje, więc butiki chętnie pozbywają tych z poprzednich sezonów, a także modeli z witryn sklepowych, by zrobić miejsce na świeżą dostawę. Kiedy zaczynają się wyprzedaże? Pod koniec/tuż po zakończeniu ścisłego sezonu ślubnego, czyli pod koniec wakacji i lata, wraz z początkiem jesieni. Pewnie niełatwo będzie znaleźć nową suknię do albo nieco ponad 1000 złotych od topowego projektanta, nawet z kolekcji sprzed 2-3 lat, ale od tych mniej popularnych jak najbardziej! I to już z poprawkami krawieckimi.

Pojedyncze egzemplarze są okazyjnie wystawiane w ciągu całego roku, więc dobrze obserwować strony butików na Facebooku czy profile na Instagramie, by mieć rękę na pulsie. Tam też zapowiadane są wyprzedaże, weekendy ze zniżką czy hasła rabatowe. Tym samym fason, który wciąż jest na czasie, można kupić za atrakcyjną kwotę.

suknia ślubna do 1000 złotych

Zlecenie uszycia sukni ślubnej

Krawca, który podejmie się wykonania fasonu wedle naszego życzenia, poszukajmy też w najbliższej okolicy. Suknia ślubna do 1000 zł albo niewiele ponad tę kwotę może być uszyta z różnych rodzajów tkanin. Podczas spotkania twarzą w twarz ustalimy wszystkie szczegóły. Mamy też możliwość kilku przymiarek, podczas których zostają wprowadzane poprawki. Panna młoda często może sama kupić i dostarczyć materiały, dzięki czemu ma możliwość jeszcze bardziej zmniejszyć koszt uszycia sukni ślubnej.

Zobacz także:

Suknie ślubne modne w 2022