Zielona Góra, ul. Stanisława Wyspiańskiego 15c, tel: 575 726 544

Jak wybrać obrączki ślubne?

jak wybrać obrączki ślubne?

Obrączki ślubne od wieków symbolizują miłość, a blask szlachetnego kruszcu odzwierciedla potęgę szczerego uczucia. Złote obrączki ślubne to wieczny symbol przysięgi małżeńskiej, dlatego warto zdecydować się na pierścienie wykonane z kruszcu wysokiej jakości. Zanim jednak zaczniecie zastanawiać się nad wyborem obrączek, warto zastanowić, się jaką próbę złota wybrać.

 

ZŁOTE OBRĄCZKI ŚLUBNE – JAKA PRÓBA?

Decydując się na złote obrączki warto przemyśleć, jaka próba będzie dla nas najlepsza. Im wyższa próba, tym większa szlachetność i ekskluzywność.

Złote obrączki próba 0,333 – tzw. 8-karatowe złoto zawiera tylko 33,3 % czystego złota.

Złote obrączki próba 0,585 – tzw. 14-karatowe złoto zawiera 58,5 % czystego złota.

Złote obrączki próba 0,750 – tzw. 18-karatowe złot zawiera 75 % czystego złota.

Próba złota ma oczywiście wpływ na jego jakość i wygląd obrączki ślubnej, dlatego rekomendujemy złote obrączki o możliwie najwyższej próbie.

Zobacz także:

Obrączka ślubna – magiczny złoty krążek

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór złotych obrączek ślubnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

W ofercie mamy klasyczne obrączki ślubne jak również modele zdobione w różnych kolorach złota (żółtym, białym, różowym). Wszystkie obrączki produkowane są na Państwa indywidualne zamówienie oraz posiadają niezbędne cechy probiercze potwierdzające próbę złota. Naszym priorytetem  jest Wasze zadowolenie.

Zobacz nasz konfigurator obrączek ślubnych.

Proponujemy wykonanie grawerowania ‒ krótkiego napisu, który uczyni symbol miłości i wierności wyjątkowym. Każda młoda para pragnie, aby ukryty pod ich obrączkami ślubnymi napis był szczególny i przywoływał z pamięci najpiękniejsze ślubne wspomnienia jeszcze przez wiele lat. Warto zatem zapisać tam coś, co wywoła uśmiech w pochmurne dni i przypomni o najbliższej osobie, na którą zawsze można liczyć.

Szeroki asortyment, konkurencyjne ceny, różne formy płatności i dostawy to tylko niektóre z zalet zakupów w naszych salonach.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin Lubuskiego Centrum Ślubnego