Zielona Góra, ul. Stanisława Wyspiańskiego 15c, tel: 575 726 544

Garnitury

Drogi przyszły Panie Młody!

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom i pragnąc spełnić Twoje marzenia związane ze stylizacją ślubną,

oprócz gotowych modeli zaprezentowanych na naszej stronie internetowej

jesteśmy w stanie uszyć dla Ciebie najbardziej wyszukany garnitur ślubny na miarę!

 

Garnitury ślubne – Zielona Góra

Garnitur męski musi wyglądać spektakularnie, a już w szczególności, kiedy jest to garnitur ślubny. Nie jest też tajemnicą, że Pan Młody musi się w nim czuć komfortowo. Wiemy, jak taki garnitur zaprojektować i z przyjemnością wprowadzimy Cię w świat klasycznej mody męskiej. W Lubuskim Centrum Ślubnym w Zielonej Górze znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci wyglądać w dniu ślubu wyjątkowo! 

Wesele w stylu boho, rustykalnym oraz śluby klasyczne to dla nas sama przyjemność i gwarantujemy, że z naszą pomocą dobierzemy idealny zestaw. Znamy się na garniturach ślubnych, smokingach oraz wiemy, kiedy możesz założyć frak, a kiedy jaskółkę.

Szycie garnituru ślubnego

Na pierwszym spotkaniu wybierzemy wspólnie tkaninę, podszewkę, dodatki. Określisz swoje oczekiwania odnośnie fasonu oraz wykończeń. Pobierzemy także miarę oraz sporządzimy finalne zamówienie, które zostanie potwierdzone wpłatą zaliczki (50% ogólnej kwoty).

Zanim odbierzesz swój szyty na miarę garnitur ślubny, spotkamy się jeszcze na przymiarce. Wówczas dopasujemy marynarkę oraz spodnie, wyznaczymy szerokości klap, długość marynarki, rękawów i spodni.

Cały proces szycia garnituru ślubneo wymaga cierpliwości i dokładności. Dlatego od chwili zamówienia do dnia odbioru garnituru upłynie około 10 tygodni. Wiemy, że to dość długi okres, ale perfekcja nie lubi pośpiechu.

Ekskluzywne stylizacje ślubne

W dniu ślubu oczy wszystkich gości zwrócone są na Młodą Parę. I choć uwagę kradnie głównie suknia ślubna Panny Młodej, to nie możemy zapomnieć o odpowiedniej stylizacji jej ukochanego.

Unikatowa oferta garniturów oraz szeroki wybór materiałów najwyższej jakości spełni oczekiwania najbardziej wymagających Panów Młodych. Odwiedź Lubuskie Centrum Ślubne w Zielonej Górze i przebieraj w całym wachlarzu krojów, materiałów. Zdecyduj się na usługę premium i uszyj swój garnitur ślubny na miarę!